[]

Yedigöllere gitmek

Bu hafta sonu yedigöllere mantıksız mı olur ?
Hava durumu orda bulutlu gösteriyor
Gidiş yolunda kahvaltı için nereye uğramak iyi olur ?

Gidiş ve geliş için önerilere açığız

 
Haftasonu ve tatillerde gitmem ve önermem. Hava güzel diye 29 ekimde gidip tüm günü yedigöller parkında araba içinde geçirmiştik.


  • sutlu nescafe  (08.10.20 21:41:01) 
Çemişgezek'ten gidecekseniz eğer, Gerede de Yörem Kebap Salonu güzeldir. :-)
herkesi kadıköylü sanıyoru :-)

  • ankarakecisi  (08.10.20 21:45:13) 
Istanbul tarafından gideceğim


  • horizon  (08.10.20 21:50:51) 
sonbahar da nefis ama bu hafta sonu riskli baya hava, tatillerde çok kalabalık ve leş oluyor.


  • sinematikcrop  (08.10.20 21:50:57) 
Havaya takildim bende nasıl olur diye
Yollarda sorun olurmu çamur filan
Gün boyu yağmasa yeter
  • horizon  (08.10.20 22:01:15) 
yol dar ve virajlı baya, olabilir. sağnak yağış veriyor bolu- mengen hafta sonu


  • sinematikcrop  (08.10.20 22:05:32) 
2 sene önce 29 ekimde gittiğimde yolun kenarlarında kar vardı. millet otobüslerden arabalardan inip kar topu oynuyordu. yollar açıktı ama.


  • sutlu nescafe  (08.10.20 22:12:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.