[]

Bankacı maaşları sorusu

1. Bir bankada "senior officer" olarak çalışan, döviz transferleri ile ilgili işlemleri yapan, sorunların giderilmesine destek olan, 20 yıllık deneyimi olan biri ne kadar kazanır?

2. Tam pozisyonu bilmiyorum ama yine bankada, şubede, gişede değil ama müşteri ile ilgilenen, satış yapan, yaklaşık 15 yıllık deneyimi olan birisi ne kadar kazanır?

Ne kadar fark eder bilmiyorum ama banka İş Bankası. Teşekkürler.

 
1. Sorunun cevabı 7-8 civarı + çok fazla yan hak.


  • atacaksinfinke  (08.10.20 09:31:23) 
20 yillik deneyimin 15binden asagi almasi cok olasi degil.

Ikinci siradaki personel 7-8 bandinda olmali en fazla
  • ala09  (08.10.20 16:50:56) 
Cevaplar için teşekkürler.

@ala09 ben de öyle düşünüyordum ama sorudaki iki kişi bir çift, kira ödemiyorlar, çocukları yok ve yurtdışına tatile gitmenin pahalılıktan mümkün olmadığını söylüyorlar. evlerine 22 bin lira giren ve kira ödemeyen bir çift yılda 1-2 hafta yurtdışına çok rahat gider diye düşünüyorum.. bu yüzden sormuştum aslında.
  • gmzo  (08.10.20 20:12:26) 
@gmzo, bence onlar mazaret ariyolardir gitmek istememelerine :) veya baska borclari vardir sizin bilmediginiz yuksek faizli dusuk vadeli krediler vardir vs. Her insanin istirabi farklidir, birini olduren sey digerini etkilemez bile mesela.

Veya varyemezlerdir? Kefenine cep diktirenlerdenlerdir?
  • ala09  (10.10.20 20:22:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.