bisikletlerinizi nereye park ediyorsunuz?

selamlar.

bisikletlerinizi nereye park ediyorsunuz? oturduğum binada 3. katta oturan biri var gün sabah ve her akşam berbat tasarımlı merdivenleri inip çıkıyor.
4. katta scooter'ı olan arkadaşım alalı birkaç ay olmasına rağmen indirip çıkarmaya üşendiğinden kullanmıyor neredeyse.
Sorduğum otoparklarda da yer yok. keşke ayda 50-60 tl'ye park edilse. biliyor musunuz böyle bir imkan?

Binada bisiklet için ayrı bir yer var her otopark katında, oraya bırakıyorum. Otoparksız evdeyken 3 kez bisiklet çaldırmışlığım var.

Elektrikli scooter'ı da evde tutuyoruz ama asansör var.
  • roket adam  (07.10.20 17:11:46 ~ 18:00:22)
4. katta yaşıyorum asansör yok ve elektrikli bisiklet olduğu için dışarıya bırakmak istemiyorum. o yüzden hep indirip çıkartıyorum. maalesef...

  • gokyuzu gibi  (07.10.20 17:26:22)
3. Kattayım içeri alıyorum, hatta yeni duvar askısı yaptım asıyorum duvara.

  • hedep  (07.10.20 18:13:59)
Ortaokuldayken aldigimin ertesi gunu bisikletim calindigi icin ( kallavi de bir kilidi vardi, o yuzden kilitlere asla guvenmiyorum) o gunden beri eve sokuyorum. Artik yer de iyice sorun olmaya basladigi icin son yillarda da katlanira gectim. Mutluyum :D

  • invictae  (07.10.20 19:07:05)
3. kattayım eve çıkartırım her seferinde.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (07.10.20 19:11:54)
4. Kattayım apartmanın bodrumuna indiriyorum. Bodrumun kapısına da asma kilit taktım, içeride de bisikleti kilitliyorum.

  • kaderimse np  (07.10.20 19:52:36)