Vestel TV alınır mı?

Merhaba arkadaşlar.

Günde en fazla 1-2 saat Netflix, Prime falan izlerim. Belki ileride PlayStation satın alıp oynamak isteyebilirim. Bunun dışında TV'den yüksek bir beklentim yok.

www.hepsiburada.com

Şu televizyonu gözüme kestirdim, fiyatı uygun geldi. LG'ler neredeyse iki katı civarında. Vestel alsam pişman olur muyum?

TV'ye hep karşıdan bakacağım. Yandan bakınca bazı panellerde kötü gösteriyormuş sanırım. Ondan dolayı belirteyim dedim.

Geçtiğimiz hafta 40 inç smart olmayan modelini aldık yazlığa. Fena değildi fiyatına göre. Smart özellikleri için de xiaomi mi stick aldım. İşini görür diye düşünüyorum.

  • roket adam  (07.10.20 15:27:07)
alınmaz aga.
zamanında ben de sordum bunu, vestelde çalışan bir mühendis "ben vestel tv almam" demişti.

eksisozluk.com
  • teritori  (07.10.20 15:32:59 ~ 15:38:07)
  • ucan spagetticanavari  (07.10.20 15:35:22)
önemli olan görüntü kalitesi ve ne kadar vestel, beko tv'ye denk gelsem görüntü kalitesi berbat. giderim daha küçük boyutta lg, samsung alırım ama ucuz diye vestel tv almam.

  • anarsika  (07.10.20 15:49:00)
Ben linkteki modeli 1 yıl önce tam 3000 TL'ye 12 taksitle aldım.Sorunsuz kullanıyorum.Gün boyu açık kalıyor Netflix Youtube için kullanıyorum daha çok,
arada kablo tv'yi de açıyorum. Bir kaç ayda bir yazılım güncellemesi geliyor.Satın aldıktan sonra servisinden de çok memnun kaldım.Teknosadan satın aldım kargo 1 gün içinde gelmişti.Kutuyu açmadan Vestel servisini aradım. Ertesi güne evde olduğum saate randevu verdiler.İki kişi geldi duvarı delip yanlarında getirdikleri sabitleme aparatını da monte ettiler.Bitti gitti.

www.hepsiburada.com
  • çılgındünya  (07.10.20 16:46:59)