[]

Göz ameliyati icin hastane tavsiyesi (IST)

Kiz arkadasim lenslerinden kurtulmak icin ameliyat olmak istiyor. Saglik konusu olunca madidiyat pek önemli degil. Gidebilecegimiz en kaliteli, bizi pisman etmeyecek doktor yada hastane tavsiyelerinizi aliriz.
 
Ataköy dünyagöz’de oldum 10 gün önce, hiç bir sorunum yok.


  • kaderimse np  (07.10.20 15:10:52) 
Etiler Dünyagöz'de oldum ama doktor Ataköy'e geçti.

Opr. Dr. Melike Gedar

Hacettepe'yi 1. bitirmiş.

www.dunyagoz.com
kadin.mynet.com
  • stewie  (07.10.20 15:45:22 ~ 15:47:00) 
Kız arkadaşınız kaç yaşında ?
Göz derecesi nedir ?
Lens kullanımına bağlı deformasyon var mı ?
  • janavarorion  (08.10.20 10:43:42) 
Sinan tatlipinar
Yeditepe goz hastanesi- balmumcu

  • 65 derece  (08.10.20 11:29:26) 
Bayrampasa göznurunu koruma vakfında Hakan Özpolat. cevremde 10 kişiyi ameliyat etmiştir


  • delidiyorum  (08.10.20 13:22:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.