Yemek yerken izlemelik bir şeyler

Cok guzel hareketler bunlar'i birkac defa izledim, kardes payi'ni 2-3 defa izledim. Su an avrupa yakasi'ni art arda 3. kez izliyorum (genel olarak sadece burhan altintoplu kisimlari). Yani diziyi aciyorum, 15 dakika izliyorum, bolumun ortasinda kapatiyorum.

Ama artik baydi butun bunlar ya. Ne izlesem ne yapsam? Dizi olmak zorunda da degil aslinda, spor programi falan da olabilir.

Yabanci dizi onerisi gelecektir ama yabanci dizilere de mesafeliyim bira,. Eskiden family guy izliyordum ama sarmiyor artik o da. En son lost'u izledim yabanci dizi olarak :)

Oneriniz var midir?

Edit: eski cok guzel hareketler bunlar'i izledim. Yenisi kotu.

  • hlot  (06.10.20 22:55:06)
mesut süre ile ilişki testi. ben yemeklerimi hep bununla yiyorum. hatta yeni bölüm çıkıyor, ne izlesem diye bakarken görüyorum, sonra diyorum ki "dur yarın yemek yerken izlerim", izlemiyorum.

  • Bruce  (06.10.20 22:58:53)
mutlu ol yeter

  • high hopes of the sozluk  (06.10.20 23:02:26)
Elin gavuru bunun için sub açmış:

r/mealtimevideos
  • ryhmer  (06.10.20 23:06:03)
İliski testi
Konusanlar hasan can kaya
Laps laps ve los sohbet aklima gelenler
Turk dizisi bartu leyla ile mecnun filan olabilir
  • red g  (07.10.20 00:08:55)
Hasan Can Kaya Konuşanlar

  • suicides underground  (07.10.20 00:16:24)
diziler ömür törpüsü.
hayat bu kadar değersiz değil.
hobi hatta meslek edin.
birşeyler üret.
  • aslindasorunumpsikolojik  (07.10.20 00:46:57)
@jrr tolkien: yemek yerken meslekle ilgili videolar da izlenebilir ama yemek yerken bari bi' 15 dk biraz rahat olalim degil mi? :)

  • hlot  (07.10.20 01:22:31)
benim için yemek saati = seinfeld, since 2009:)

  • galandar kostumu  (07.10.20 02:00:42)
@jrr tolkien: dogru aslinda, haklisin.

  • hlot  (07.10.20 02:09:22)
bir erkek bir kadin

  • baldur2  (07.10.20 02:19:48)
Leyla ile mecnun

  • tahtakafa  (07.10.20 09:21:10)
Şahsen ben satranç videoları izliyorum. 12-13 dk. lık maçlara bakıyorum. Güzel sarıyor.

  • oxxo  (07.10.20 10:20:52)
"aslindasorunumpsikolojik" idris usta olabilir :))

dizi olarak behzat ç de olabilir çok youtube video su istememişsin ama ben yemek yerken gezi programlarını seviyorum.

spor programı olarak vole kanalı olabilir veya sokrates kanalı var özellikle kaan kural çok güzel oluyor.
  • high hopes of the sozluk  (07.10.20 15:52:10)
Focus diye bir film var netflix'te de var, will smith ve Margot Robbie oynuyor.
Dizi izlemek beni de cok siktigi icin film onerdim.

  • stavro  (07.10.20 15:54:53)
@aslindasorunumpsikolojik Ya hobimi yapıp bir şeyler üretirken dizi izliyorsam?? O zaman nasıl olacak??

İlişki testi +1

İngilizce olması sorun olmayacaksa Youtube'da film analizleri izliyorum bazen. Let Me Explain kanalını seviyorum mesela en azından değişik filmlerden bahsediyor bence. Bir ara araba temizleyen Kanadalı birine takmıştım (The Detail Geek). Bir de eski mobilyaları yenileyen bir amca vardı (Dashner Design & Restoration). Böyle birilerini bulup takılabilirsin çok rahatlık veriyor.

Onun dışında hiç bir şey bulamazsam tekrardan Buzzfeed Unsolved izliyorum. Şimdi de Taskmaster'ın henüz izlemediğim sezonlarını izliyorum.
  • peki madem  (07.10.20 16:08:49)
aslindasorunumpsikolojik'in cevabını okudum hiç takılmadım, jrr tolkien hayranının cevabına geçtim ilk cümlede bastım kahkahayı asdfgghjk. Harbiden ne alaka şimdi yemek yerken :D

ben de yemeğimi duvara, masaya bakarak yiyemiyorum illa bir şeyler izleyeceğim. ne seriler bitirdim youtubeda. geekyapar'dan sen ne diyon ya da dedeler sofrası serilerine bakabilirsin. eskiden apartman sohbetlerini(ünlülerle söyleşi) izlerdim. post42 bonboş eğlenceli.
  • olutaklidi  (07.10.20 17:01:10)