sözlük yurtdışında barındırılan bir site olsa...

hem domain hem hosting olarak yurtdışında barındırılan bir site olsaydı, türkiye'den herhangi bir şekilde başlık/entry silinmesi yaptırımına maruz kalabilir miydi?

evet. yoksa türkiye'den erişim engelleme getirilirdi.

  • hayal fazlasi  (06.10.20 22:20:23)
Şirket Türkiye'de yöneticiler Türkiye'de çalışanlar Türkiye'de, ülke ile öyle ya da böyle bir şekilde bağın varsa kaçış yok bir şekilde kılıfına uydurulurdu.

  • angelus  (06.10.20 22:45:35)
türkiye'den erişim engelleme getirilirdi +1

twitter bile turkiye icin ozel sansur yapiyor kizdirmamak icin.
  • hot potato  (06.10.20 22:49:20)
10 sene once kalmazdi. Ssg isteseydi 10-15 sene once kendini ve siteyi yurtdisina tasiyabilir, ardindaki kullanici ve icerik destegi ile sistemi rahatlikla p2p hale getirebilirdi. Fakat para ve avukata yatirim gunumuzde islerin yuruyus sekli.

  • dunal  (06.10.20 23:00:24)