[]

PTTCell En Ucuz Tarife?

Babam kullanmadığı internet için 20 yıllık tuşlu telefonuyla ayda 70 lira fatura ödüyor, telefonda kandırıp taahhüt yapmış Türk Telekom maalesef.

Birkaç güne taahhüdü bitiyor, iş gereği ayda 150 dakika anca konuşuyor, başka ihtiyacı yok.

Ama PTTCell sitesinde tarifeler karmakarışık. Çoğu da alıma kapatılmış gözüküyor, hangisini seçsek işin içinden çıkamadım. En uygun tarife hangisidir bizim için?

 
bimcell e taşısın 19 tl ye 600 dk 2 gb net var.
tuşlu telefonsa internetsiz daha uygun paketler var 14 tl vs gibi.

  • ozdek  (06.10.20 21:50:48) 
Bimcell +1


  • opucuk baligi  (06.10.20 22:21:20) 
onlar ararsa iyi fırsat sunabiliyorlar, 1000dk 6gb internet ile falan 28 lira demişler babama. Annem de pttcell, onu aramadılar o daha yüksek ücrete kullanıyor. Ararlarsa kaçırmayın.


  • nhk ni youkosu  (06.10.20 23:01:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.