İmamoğlu ve Osmanlı hanedan üyeleri buluşması?

Bu size de garip gelmedi mi? Acaba karşı tabandan oy kapma niyeti mi var? Niyeti ne olabilir? Mikrofon sizde eyyorlayın bakalım:)

Hangi taban seviyor ki bunlari? AKP bile sahiplenmiyor. Evlat olsa sevilmeyecek "sen pasa cocugusun" gaziyla buyumus capsiz tipler alayi.

  • fortisvita  (05.10.20 23:27:32)
akp tabanı epey seviyor ecdadımız falan diyerek. sadece youtube yorumlarına bile bakmanız yeterli.

  • jamiro  (05.10.20 23:29:30)
İmamoglunu ne saniyorsunuz merak ediyorum. Yasinle, turbe ziyaretiyle siyaset yapan bir kisi. Gecenlerde bu cengiz insaat veya kolin mi, hangisi oldugunu hatirlayamadim, onun bir akrabasiyla sarmas dolas samimi bir sekilde goruntulendi. Kendisinin klasik bir sagci oldugunu dusunmekteyim.

  • it aint hard to tell  (05.10.20 23:48:36)
kendisi klasik olmayan bir solcudur. seçimde artık herhangi bir tarafın oyuna ihtiyacım yok diyemiyorsunuz maalesef, %0.1 'de + bir değer olarak değerlendirilip hareket ediliyor.

  • valkin rockefeller  (06.10.20 00:13:01)
Osmanlı hanedan üyeleri ikiye ayrılıyor, bir kısmı Osman ve Nilhan gibi kıro akpli taraf, diğer kısmı genelde yurt dışında vs yaşayan elit taraf. İkinci kısmı karşı taban hiç sevmez, fazla Avrupai ve laik bir kısımdır. Bildiğim kadarıyla o kısımla buluştu İmamoğlu, gayet normal bir jest olarak geldi bana, sonuçta dedelerinin tablosu.

  • whoosie  (06.10.20 10:28:14)