[]

Çamaşır suyu parmak ucumu zedeledi, düzelir mi?

Bugün bir kıyafetimi çamaşır su eklediğim su ile çitiledim, şimdi fark ettiğimde sağ parmak uçlarım çok kurumuş, gergin. Uzun vadeli problem olmaz, değil mi?
 
bir şey olmaz hocam ama bir süre dikkat edin kendini toplasın.


  • lcha  (05.10.20 17:15:59) 
Olmaz. Geçmiş olsun. Ben japon yapıştırıcısıyla yaktım parmağımın ucunu bir keresinde, onda bile geçti gitti.


  • ahmetb  (05.10.20 17:32:17) 
geçiyor. aynısı başıma geldi.
özel bir şey yapmak gerekmiyor. elini su ile, eğer delinme yoksa sabun ile yıka, çamaşır suyu kalmasın. birkaç güne geçecek.

  • lovemyself  (05.10.20 18:02:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.