[]

Gürültü Önleyici Özelliği Olan Kulaklık Önerisi

1500-2500 tl fiyat aralığında, yüksek volümde dışarı ses kaçırmayan, mümkünse kablolu kulaküstü kulaklık arıyorum. Not: gamer kulaklığı değil.
 
www.akakce.com

bu olabilir, güzel. bende var ama başımı ağrıtıyor gibi geldiği için kullanmıyorum.

az daha durursan belki 13 14 ekimde amazon primeday var. bakarsın indirime düşer.
  • qobel  (05.10.20 16:17:31) 
bose soundsport kullanıyorum ben. memnunum. kulakiçi bu. ama kulak üstümodelleri de çok başarılı bose'nin


  • bir ileti paylastim  (05.10.20 16:44:27) 
XM3 dışında bir şeye bakmana gerek yok. Fazlasıyla tatmin eder. XM4 çıkışı sonrası XM3 fiyatlarında indirime gidildiği için ciddi zam yemedi kurdan ötürü, değerlendir mutlaka.


  • aristarkos  (05.10.20 17:43:37 ~ 17:56:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.