[]

sözlükte aynı üniversiteyi anlatan iki başlık var

başlıktaki ufak farklılıklarla iki ayrı başlık halinde devam ediyor aynı üniversite. bunu birleştirtmek için kime ulaşmamız gerek?
 
İletişimden yaz. İki başlık birlestirilmeli de.


  • blue eyes white dragon  (05.10.20 02:21:39) 
Başlığın altında taşı diye buton var.

prnt.sc

daha sonra açılmış başlıkta bu butona basıp gelen pencereye diğer başlığı yazıyorsun. açıklama kısmına da "aynı konu farklı başlık altında inceleniyor" diyorsun. başlığı taşıyorlar birkaç gün içinde.

edit: bi arkadaş measj attı, olta mı bu bende görünmüyo diye. niye böyle bi konuda olta yapayım o ayrı da, sanırım herkeste çıkmıyor bu buton (karma ile ilgili olabilir). eğer sende çıkmıyorsa başlıkları yaz, ben taşıttırayım.
  • himmet dayi  (05.10.20 11:24:10 ~ 14:34:46) 
Başlık taşımayla taşıttırabilirsin. Üstteki arkadaş açıklamış.


  • halitkin  (05.10.20 13:11:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.