Araba Tavsiyesi

Selamlar duyuru ahalisi. Sorum duyurunun araba müdavimlerine gelsin.

Elimde 2017 model i20 elite var otomatik. Keyfim istediği için değişmeyi düşünüyorum. Aradığım özellikler:

-otomatik olması
-şekilli şukullu ve yakışıklı bir araba olması
-sıfır olması
-fiyatının i20+100 bin tl olması

böyle bir araba var mıdır?

cevaba istinaden edit: aslında hemen değişmeyi düşünmüyorum. değişsem de b segmentinden değil c segmentinden bir araç tercih ederim

keyfinin kahyası değilim ama keyif için araba değiştirilecek zaman değil. memnunsan veya yeni alacağın da i20 kadar küçük olacaksa aynı araçla devam et.

  • sutlu nescafe  (04.10.20 19:20:29)
Elindeki aracın piyasasına bakmadım. Ortalama bir fiyat verirsen tavsiyede bulunabilirim.

  • aristarkos  (04.10.20 19:43:38)
yeni golf gelince onu alırsın. golf 8 inceleme diye aratınca çıkıyor yenisi.

  • ayin yazari  (04.10.20 19:55:31)
Hyundai'den menunsan yeni elantra geliyor. onu al bence.

  • lancelot du lac  (04.10.20 19:58:24)
Valla ne yalan söyliyim piyasayı net olarak ben de bilmiyorum ama farazi 250 diyelim bütçeye

Teşekkürler arkadaşlar
  • oekuklu  (04.10.20 23:06:44)
Çok sınırda bir bütçe. Az daha ekleyip Peugeot 308 Allure Sport 1.2 Puretech veya 1.5 Style Tech bakabilirsin, sıfır.

Allure Sport siparişi verdim, birkaç haftaya teslim edilecek. Soruların olursa yardımcı olurum. Style Tech ise bir alt donanım. Tek artısı dizel olması, geri kalan her açıdan dezavantajlı.
  • aristarkos  (04.10.20 23:52:29)
bayide bulabilirsem ford puma veya skoda scala alırdım ben.

  • karsiyakaliyiz  (05.10.20 10:48:56)