Kulaklığımın Volume artırıcısı yerinden çıktı ( Sennheiser Game Zero )

Garantisi devam ediyor ama yedek parçası yokmuş. Neyse zaten incelediğimde böyle silikonumsu bir madde ile tutturmuşlar. Kırılma falan yok anlayacağınız.Bu işlerden anlayan var mı? bu ufak yere ne sıkıpta eski haline getirmeliyim. Redditte falan baktım. böyle japon falan sürülmemesi lazımmış altındaki devreyi hava basınçlı kutu ile temizlemeyide önermişler. Zaten ilginçtir ses azaldı.

Sizden yardım istediğim konu: Bir hava basınçlı sprey önerisi iki bu maddenin adı nedir? yumuşak jel gibi birşey.

garanti yedek parçası yoksa yeni ürün versin neymiş o öyle, siz tamir etmeye kalkmayın sonra ellemişsiniz diye hiç almazlar. japon sürersen oraya erir orası.

  • nahtoderfahrung  (04.10.20 18:18:09 ~ 18:18:15)
hocam hiç sormayın, adamlar 1.5 sene önce aldığım fiyatı iade edelim size diyorlar. 1200 liraya aldığım ürün şimdi 2300 lira. Dalga geçer gibi birde üretimi yok onun diyorlar. Moralim de çok bozuk.

  • sakince  (04.10.20 21:25:02)