[]

bağış/sadaka yardım

merhaba romalılar, bir şey sormak istiyorum. bir ihtiyaç sahibine hayır yapmak istiyorum. nereden bulabilirim? çok yüklü miktar değil de işte nereden kimi bulayım bir fikrim yok. fikirlerinizi paylaşırsnaız memnuun olurum
 
Çydd’ye yapabilirsiniz


  • helena  (04.10.20 14:22:14) 
Belediyelerin sosyal birimlerine bakabilirsiniz


  • 65 derece  (04.10.20 15:52:15) 
Guveniyorsaniz muhtariniza sorun.


  • invictae  (04.10.20 15:54:27) 
Ben bilinen yer olarak Darüşşafaka'ya yapıyorum. (Çok sık değil)
Onun haricinde gerçekten çok ihtiyacı olan 3-4 aile buldum, (babaları yok, anne çalışmıyor, çocuklar öğrenci ve çok başarılı) onlara yardım ediyorum.

  • etna  (04.10.20 22:49:59) 
Derin Yoksulluk Ağı'na yapıyorum Corona'dan beri, ufak gıda ve çocuk bezi gibi yardım paketleri var, yaptıkları yardımları da paylaşıyorlar, yüzde yüz güvenebilirsiniz. twitter.com Burada haberi de yapılmış.


  • kaset  (04.10.20 23:58:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.