Kislik esofman alti

Arayip bulamayanlar burada mi?

Merhabalar, spor giyinen biri olarak yuzde yuz pamuk ve kalin bir esofman alti bulmakta zorlaniyorum. Ne varsa polyester ve benim bu hammaddeye alerjim var. Ne yaptiysam bulamadim sizlerin onerecegi bir magaza veya marka varsa zevkle dinlerim, tesekkurler.

Dostum üç iplik şardonlu eşofmanlık penye kumaş alıp gayet basit bir dikiş bilgisiyle dikebilirsin veya dikiş bilen bir yakınına diktirebilirsin. Gayet kokaydır. Ben anneme ve kendime beden ölçüsü uygun hazır giyim bulamadığım için kumaş alıp dikiyorum. En olmadı bazı çamaşır tuhafiye dükkanlarında da vardır özellikle "mahalle" olan yerlerde veya sosyete pazarlarında bile bulursun.

  • 1bir1bir1  (03.10.20 17:30:50)
  • nahtoderfahrung  (03.10.20 17:31:20)
Lcw, koton, h&m... Bunlarda oluyor %100 pamuk esofmanlar.

Kalitesi daha iyi olsun derseniz de iste hummel'dir, nike'tir, adidas'tir bakin. Mutlaka var. (bu arada hummel'i nike degil de h&m kategorisine koymak lazimdi kalite olarak.) :))
  • invictae  (04.10.20 16:04:22)
Buyuk markalarin hicbirinde yuzdeyuz pamuk bulamadim. Amazon dahil bir cok sitede yuzdeli olarak polyester pamuk karisimi var. Olsa vallahi alirdim :)

  • it aint hard to tell  (04.10.20 16:16:45)
yüzde yüz pamuk olma sebebi alerjiyse ki anlıyorum spor markalarının kullandıkları pamuk karışımları her zaman alerji yapmıyor. mağazada deneyerek pamuk yüzdesi yüksek olan seçin. zaten yüzde yüz pamuk kışlık kalın zor gibi.
yünlülere bakın bir de.

  • not dark yet  (04.10.20 16:27:53 ~ 16:50:49)