excelle olur mu?

merhaba excel cahiliyim, word gibi kullanıyorum. kutucuklara kelime ve cümle yerleştirebiliyorum sadece.
bloğumda paylaştığım yazıları doğru dürüst listelemek istiyorum ne yapıyor olduğumu görebilmek için. bazı yazılar birden fazla ana kategori ve alt kategorilerde yayınlanıyor. hangi yazı hangi ana ve alt kategorilerdedir kolayca görebilmek için excelden başka bir yerde veya yöntemle organize etme şansım var mı?

Pivot yap istersen.

  • stewie  (03.10.20 17:40:26)
dusey ara indis kacinci bulari ogrenirsen isine yarar belki

  • durgunfoton  (03.10.20 18:00:51)
notion uygulamasını öneririm:
www.notion.so

uygulama ile ilgili barış özcan'ın tanıtım videosu:
www.youtube.com
  • perus  (03.10.20 19:21:22)
pivot yada diğerleri biraz ağır gibi geldi yazdıklarınıza bakınca.

excel'le pek çok şeyi yapabilirsiniz öncelikle. sonrasında eğitim videoları var. en çok işe yarayan 10 excel formülü diye izleyerek bakının. sonra size yanıtlar vermeye başlayan bir yol bulabilirsiniz.

doğrudan şu yada bu demek zor çünkü açıkçası ben tam anlamadım ama çözümünüz pivot gibi duruyor.
  • baldan kaymak  (03.10.20 21:18:54)