Bir ilişkinin biteceğini anlayıp başka arayışlara girmek nasıl bir psikoloj

Erkekler bunu hep mi yapar?
Gerçekten seven bir kişi bu şekilde bir arayışa girer mi?
Garanticilik, yalnız kalmak istememek değil mi bu, normal mi

Biteceğini biliyorsa bitirecek öyle devam edecek. O kadar ince ve o kadar puslu bir çizgi ki tutturabileni tanımadım daha. Kendim dahil.

  • tarden  (02.10.20 22:36:23)
Kadın tarafı da yapar. Yapıyor.

Cinsiyet değil, karakter meselesi.
  • stewie  (02.10.20 22:47:48)
İki taraf da yapiyor +1

Bence psikolojik sağlamlıkla ilgili
  • westblack  (02.10.20 23:04:53)
Kadınlar da yedeğe alma daha sık oluyor. Çoğu zaman ilişkideyken yedekleri oluyor.

  • the coon  (02.10.20 23:54:49)
Erkekler bunu hep yapar @dragons gerçekten çok iğrenç bir tarz ve ben de dayanamıyorum buna yani gerek var mı abi böyle bi davranış metodolojisine yani. Neyse 16 yaşına girince daha fazla idrak ettim her şeyi onların olayları bu anlatabiliyo muyum böyleler yani. Ö.

  • pass  (03.10.20 01:15:28)
Bir ilişkinin biteceğini anlayıp başka arayışlara girmek nasıl bir psikoloji?

> normal bir psikoloji. ne yapsın? yeni arayışlara girmeyip aylarca yas mı tutsun?

Erkekler bunu hep mi yapar?
> erkekler de kadınlar da yapar.
  • tabudeviren  (03.10.20 01:27:54)
dandik bir psikoloji.

böyle psikoloji falan olmaz. içinde az buçuk bir şeyler olan taraf(kız/erkek) bunu yapıyorsa yeni kişiyi aldatıyordur gözümde. az yavaş git de bir motorun soğusun yani.

iki gün önce x'e seni seviyorum diyordun iki gün sonra y'ye seni seviyorum diyorsun. bu nasıl bir ilişki böyle?
  • blue eyes white dragon  (04.10.20 00:30:55)
Normal değil. Net.

  • mobydick  (15.10.20 19:50:54)