[]

yurtdışından alınan telefonu kaydettirmek için tekrar çıkış-giriş yapmak

Giriş yapalı 120 günden fazla olduğu için artık tek çare çıkış-giriş yapmak.
Peki hangi ülkelere gidilebilir? Kıbrıs bile olur dedi bana Turkcell’deki bi görevli ama bana mantıksız geldi çünkü pasaporta işlenir mi Kıbrıs’a gitmek? Zaten kimlikle gidip gelebileceğimiz bir yer değil mi orası?
Süresi Şubat’ta dolan bir oturum iznim var, bununla nerelere gidebilirim covid de düşünülürse? Herhangi bir ülke olur mu yoksa telefonu satın aldığım yer mi olmalı?
Telefonun faturasını isteyecekler mi?

 
schengen varsa edirneye git kapıdan gir çık yap.
ayrıca kıbrıs oluyor.

  • mr.goodcat  (02.10.20 22:15:51) 
kimlikle de tanıyor sistem. en basit kıbrıs sanırım.


  • ozdek  (02.10.20 22:30:51) 
TEkrar giriş yapıp çıkınca 120 gün daha mı izin verecek?


  • ShadowOfMoon  (02.10.20 22:47:25) 
Aynı sorun için BTK’yı aramıştım, giriş çıkış kar etmiyor. 1 takvim yılında 120 gün hakkınız var. Giriş çıkış yapsanız bile telefon açılmaz.


  • but that was just a dream  (02.10.20 23:09:30) 
Telefonum kapatılmadı henüz, 60 gün civarı sürem var.
Nasıl açılmaz ya? Çık gir yapıp harcını ödeyeceğim, daha ne yapayım?

  • megalomaniac  (03.10.20 11:36:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.