[]

Trendyol ile alakalı siz de problem yaşıyor musunuz?

Son 2 alışverişimde de problem yaşattılar.

Geçen hafta bir dolap istedim set altı dolap.. Kargoya teslim edildi. 5 gün boyunca bekledi kargoda hiç bir hareket gözlemlenmiyordu.. Sonra kargoyu aradım dediler ki trendyol.com bununla alakalı işlem yapmadığı için hareket etmemiş..

Trendyolu aradım özür dilediler ve ertesi gün ŞAK! diye geldi kargo..

29 Ağustosta boşluğuma geldi bir tv ünitesi spariş ettim sonra farkettim trendyoldan alarak yine hata ettiğimi.. 2 gün geçti yine kargo bilgisi yok verildiği halde kargoya..

Aradım robot gibi aynı şeyleri söylediler.. Ben başıma geleceği biliyorum lütfen kargoya onay mı vereceksiniz ne yapacaksanız yapın dedim daha yeni yaşattınız bana problem dedim.. yine de robot gibi tekrarladılar..

diyeceklerim bu kadar. Sizler de yaşıyor musunuz bilmem ama benim son alışverişimdi bu kendilerinden..

 
Her alışverişimde pişman olduğum için kara listemdeki markalarımdan bir tanesidir trendyol.


  • roket adam  (02.10.20 19:37:00) 
Şu ana kadar trendyoldan yana hiç sıkıntı yaşamadım. Sadece kıyafet sipariş ettiğim için olabilir. En fazla bedeni uymadı ben de iade ettim. Kargoyla ilgili de bir problemle karşılaşmadım. Ama sizin yaptığınız gibi ev araç gereçleri almak sıcak gelmiyor yine de. Ancak basit şeyler için kullanılabilirmiş gibi.


  • ruhen hastayim ben  (02.10.20 19:40:31) 
bu işi düzgün yapan hepsiburada ve amazon

trendyolda farklı kaliteli ürün gösterip farklı kalitesiz ucuz ürün gönderiyorlar muhatap bulamıyorsun iade et geç diyorlar benim günlerce zaman kaybım kimsenin umurunda değil

bazen kargoya verilmiş gibi gösterilip tedarik edilerek sonra yola çıkabilir öyle olmuştur kargoya verilen ürün hemen o akşam hareket etmeye başlar fakat şehirler arası gezmeye yoksa bu hareket demek ki halen fiziki olarak verilmedi sadece sanal olarak verilmiş gibi gösterildi buna sistemler izin veriyor özellikle aras,mng ve süratta yapılır.

sizinde basınıza bu 3 kargoda geldi.
  • sivrisinek  (03.10.20 03:13:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.