[]

Elimin üzerinde kaşınan kızarıklıklar

Ara sıra (ayda bir veya daha seyrek) sağ elimin üst tarafında, baş parmağının köküne doğru oluyordu. Dün ise her iki elimde çok fazla oldu. Bugün kaşıntısı geçti, izleri de kaybolmak üzere. Dünkü yoğun halinden resimleri soruya ekliyorum. Ne olabilir?
 
Fazla yıkamaktan olmuş olabilir, benim de pandeminin başında benzer kızarıklıklarım ve kaşıntım vardı, sabunumu değiştirdim ve çözüldü, el kremi kullanabilirsiniz.


  •   (02.10.20 15:35:15) 
bunlar bende de olmaya basladi emin olmamakla birlikte egzama oldugunu dusunuyorum. elleri cok yikamaktan oluyor diye tahmin ediyorum. eli her yikamadan sonra krem surmek faydali olabilir diye dusunuyorum ben de mumkun oldugunca oyle yapmaya calisiyorum.


  • in vino veritas  (02.10.20 16:04:05) 
Dezenfektan ve/veya kolonya ve cok yikama nedenli benim de oluyor. Ozellikle sag bilek icim delicesine kasiniyor ara sira


  • 65 derece  (02.10.20 23:51:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.