[]

Kumru yavrusunu kim öldürmüş olabilir? :(

Kedi köpeğin ulaşamayacağı bir konumda, 8. katta oturuyoruz, en üst kattayız. Yangın merdiveninin üstüne bir kumru yuva yapmıştı. Yavruları duruyordu orada.

Bugün balkona çıktığımda her yer tüy olmuş, kafası ve karnı parçalanmış biçimde balkonda yattığını gördüm, her yer kan olmuş.

Kim yapmış olabilir bunu? Annesi? Kargalar? Çok üzgünüm.

 
kargalar muhtemelen.


  • not dark yet  (02.10.20 12:30:37) 
karga fare sican


  • turbo sadık  (02.10.20 12:32:39) 
Saksagan veya kargadir muhtemelen


  • icim urperiyor  (02.10.20 12:34:40) 
martıların da öldürdüğüne tanık oldum. karga martı gibi canlılar potansiyel şüpheli.


  • patronaj1  (02.10.20 12:39:59) 
Martı veya karga dir


  • ycaycayca  (02.10.20 14:15:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.