[]

home office duvarı

selamlar.
home office'imin duvarı biraz kötü. kirli şampanya rengi eski bomboş bir duvar.
biraz renklendireyim diyorum.

düz duvar var, başka bir şey ya da boş alan yok. haliyle wallhang'ten duvar halısı ya da ekteki gibi basit çizimli tablolar alasım var. iyi bir çizerden alabilirim ama aklımda kimse yok.

başka önerisi vs olan var mıdır? bunlardan da hala emin olabildiğim yok:/

 
renklerı seven bırı olarak duvarı boyayabılırdım ben acıkcası.

sımdıkı rengı de kotu degıl ama arada kalmıs gıbı bıraz. eger duvar rengı eskısı gıbı kalıp tablo vb alacaksanız daha canlı renkler tercıh edın derım. fotograftakı halıyle cok soluk duruyor cunku.
  • komorebice  (02.10.20 13:15:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.