air pods 2.nesil ile pro arası

Kulaklıgım bozuldu :(
daha düzgün bir şeylere bakmak istedim ve hali hazırda mac ve iphone kullanıyorken bu sefer apple ürünü alayım diyorum.

Pro 1650tl, 2.nesil 1000lira ikisine de iyi kötü şeyler yazmışlar ama bariz farklar var mı aralarında?
Bunlarla ilgili videolar vs var ama benim merak ettiğim burada her ikisini kullanıp yorum yapabilecek birileri var mıdır? Pro için değer mi o parayı vermek?

İkisini de kullandım.Arasındaki fiyat farkını sorun ediyorsanız almanızı tavsiye etmem.Para ile alakalı bir kısıtlama yoksa tabi ki pro özellikle Aktif gürültü önleyici ve dayanıklı olması güzel.

  • shredd  (02.10.20 09:43:42)
mikrofon kalitesi senin için çok önemliyse değer.

  • Bruce  (02.10.20 10:03:13)
değmez, 2. nesil al geç.

  • KaraSakall  (02.10.20 10:07:47)
Pro kullanmadım. O kauçuk kulan içi yapısı nedeniyle de alacağımı sanmıyorum ama önceki nesiller gürültüyü çok fazla geçiriyor. Metroda falan müzik dinlerken metronun gürültüsünden müziği anlamıyorsun bazen. Pro'da Aktif gürültü kontrolü özelliği var (ANC). O yüzden bi denemek isterdim Pro'yu.

  • himmet dayi  (02.10.20 10:20:23)
kulaklik konusunda bilgili oldugumu dusunurum, 2005 yilindan bu gune $300'in altinda, noise cancelling ozelligi olmayan kulaklik kullanmadim, bu sebeple de airpods pro'ya cok buyuk onyargi ile yaklastim. ANC ozelligi bambaskaymis, benim hosuma gitti. ancak diger nesillerle kiyaslama yapamiyorum cunku kullanmadim.

  • bollocks44  (02.10.20 11:25:02 ~ 13:29:21)