[]

bir sokak temizlenmiyor diye çankaya belediyesine yazdım

Sorun tespit edilemedi dediler, bunun bir üst merci büyükşehir mi? Ne yapmalıyım?
Halbuki fotoğraflarını bile gönderdim. Capsler aşağıda.

ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co

 
Muhtara da bir söyleyin bence bir şey yapabilir miyiz diye.


  • playing star again  (02.10.20 01:41:16) 
@playing star again
söz konusu mahallede oturmuyorum aslında, hatta çankaya belediyesinin sınırlarında bile değilim, oğlanı kreşe götürüyorum. parkın görevlisi oraya da bakıyor ama çok pişkin maşallah, yapacak bir şey yok diyor.

  • theconqueror  (02.10.20 01:57:50) 
Abi orasi yandaki discinin parki gibi bir sey degil mi biraz da? Bir de oranin ismini gecirerek ifade edin bence durumu. Bir de farkli bir foto yukleme servisi deneyin.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.10.20 07:23:41) 
yazmadan önce ekşideki yorumları okumalıydınız. çankaya belediyesi insanı başından savmak için elinden geleni yapar.


  • gelmeistemem  (02.10.20 07:47:11) 
Çankaya belediyesi muhtemelen Türkiye sınırları içerisinde en kötü yönetilen belediyedir.

Muhalif birisi olarak yazıyorum bunu.

Fazla birşey beklemeyin.
  • ihanet kac kisilik  (02.10.20 08:14:17) 
Sabah baktığımda çöpler süpürülerek bir araya getirilmiş, sanırım çöpe atılmaları için tekrar yazmam gerekecek:) bir hafta bekleyeceğim yine yazarım. Burayı da güncellerim.

Söz konusu fotoları mail ile de gönderdim, çağrınız kapatıldı diyince rahatsız olmuyor musunuz görüntüden dedim biraz etkisi oldu galiba
  • theconqueror  (02.10.20 10:26:05) 
Mansur başkana yaz boşver lokal belediyeyi


  • kablelvuku  (02.10.20 11:04:29) 
Mansur Başkan dediğiniz kişiye ulaşamayacaksınız zaten. Mavimasa ya da mansuryavaş'a sor öner sayfası var. Orası da şikayeti yine çankaya belediyesine aktaracak. İlçe Belediye biz karışamıyoruz diyecek. Denedim oradan biliyorum.

Bu alper taşdelenden kimse memnun değil ama anketlerde %75 başarılı olduğunu yazıyor sözcü, halktv.
  • gelmeistemem  (02.10.20 11:16:35) 
Çöpleri öğleden sonra toplamışlar. Gördüm.
Hem online çağrı açmıştım hem de halkla ilişkilere mail atmıştım. Belki burayı okuyor olabilirler.
Herkese teşekkürler.
  • theconqueror  (02.10.20 15:57:02) 
Burayı okumuyorlar, sizden izin almadan ben buranın linkini attım kendi sorunumla beraber. Alper taşdelen de yorumu görüp gizlemiş, başka bir hesaptan baktım, kendi yorumumu göremedim. Ben de diyorum neden bu adam hakkında hiç olumsuz yorum yok.


  • gelmeistemem  (02.10.20 16:54:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.