iş görüşmesi, red ve tekrar görüşme

selamlar, kurumsal bir firmadan 1 ay önce red yediğime dair mail almıştım fakat bugün aradılar ve yarın yeni bi görüşme yapmak istediklerini söylediler ?

oluru var mı sizce neden tekrar görüşmek istemişlerdir?

olabilitesi var ki cagirmislar iste. Istedikleri adamla anlasamadilar herhalde ya da baska bir pozisyona uygun gorduler sizi

  • neverletyougodown  (01.10.20 23:22:48)
Bence olumlu. Belki biraz daha düşük maaş teklif ederler sadece.

  • megalomaniac  (01.10.20 23:26:46)
keyfıne tekrar reddetmek ıstıyorlarmıs =)

oluru var bence de, yer acılmıstır.
  • komorebice  (01.10.20 23:32:54)
ret yediğim işten 2 ay sonra teklif alıp işe başladım ben. tabii son aşamada elenmiştim, yedektim, aldıkları hemen istifa edince bana gelmişlerdi. benzeri olmuş olabilir. sadece son aşamaya direkt çağırırlarsa anla ki sende iş.

  • Bruce  (02.10.20 00:22:45 ~ 00:26:26)
aldıkları adam 1 ay dayanamamış işi bırakmış.

belki senin için mükemmel bir yerdir. belki de sen de 1 ayda bırakacaksın. işin yoksa macera da arıyorsan git tabi. firma büyük ve bilindik bir firmaysa mutlaka git.
  • ozdek  (02.10.20 00:29:27)