Komşunun internetini alıp eve dağıtmak?

merhaba.

3 kat alttaki komşunun izniyle pencereden bir kablo ile internet alınıp kendi evinde dağıtmak isteyen kişi bunu nasıl yapabilir? Modemden ethernet kablosu çekip kablonun kendi evindeki ucuna bir cihaz mı takmalı? Eğer öyleyse bu cihaz için f/p ürünü tavsiye edebilir misiniz. Teşekkür ederiz :)

so 2004.

wireless icin extender, lan icin switch bakacaksın
  • Techsavvy  (01.10.20 22:00:08)
En sorunsuz yol şudur.
- komuşunun modemden sizin eve cat6 network kablosu çekin.
- kendi evinize Access point alın/kurun. www.hepsiburada.com
  • ycaycayca  (01.10.20 22:03:08)
evde fiber var, oğlanın odada ps4 ve bilgisayar olunca, ikisini wireless kullanmak yada çift kablo çekmek yerine, odaya tek kablo çektim, eski adsl modemlerden vardı, ona taktım. onu da access point/switch gibi kullanıyorum. fiber'in moedemde mac filter yaptım ve gizledim. adsl modeme hem pc hem de ps4 takılı, wireless'ı da açık ve limitli.

  • altinci nesil caylak  (02.10.20 07:15:26)