d smart net ve altyapı ilginçliği

şile'de bir yazlık aldık. henüz yeni yapılmış. internet bağlatmaya çalışıyorum.

Türk Telekom altyapım yok diyor (çalışmalar devam ediyormuş)
Superonline yok diyor
türknet yok diyor
millenicom yok diyor
Vodafone yok diyor

ilginç bir şekilde sadece d smart net birebir o adres ve sokak ve binada fiber olduğunu ve hemen bağlayabileceklerini iddia ediyor. direkt firmaların kendisiyle konuştum bu arada saçma sapan bayilerle değil.

d smart net'e okey dersem ve bu abilerin aslında altyapı olmayan yere var dediği ortaya çıkarsa ne yapabilirim yasal olarak? mal gibi taahhüte girip uğraşmak istemiyorum.

tt altyapısını kullanıyor bunların çoğu ya da gerçek fiber.
yalan bence.

  • ozdek  (01.10.20 19:12:50)
Gelip bağlayın demenin bir bağlayıcılığı yokki. Belgeleri eve gelip kurulum yaptıklarında imzalıyorsunuz.

Yalan ise gelip bağlayamazlar zaten.
  • ihanet kac kisilik  (01.10.20 19:35:47)
Başvurduk bakalım, sonuçları yazarım.

  • roket adam  (02.10.20 20:26:13)
Sonucu yazıyorum: dsmart net geldi, abi sizde altyapı yokmuş kusura bakmayın dedi.

  • roket adam  (01.12.20 23:21:28)