[]

80.000 - 90.000 Civarı İkinci El Otomobil

Bu bütçeyle araç alacak olsanız ne alırdınız? Tercih sebebiniz ne olurdu?
 
2009-2012 arası fiesta bulmaya çalışırdım. 1.25 benzinli manuel olanların temizi bulunur, 1.4 otomatik olacaksa biraz km yükselir, kaportada hasar olur ama bulunur bir şekilde.

herkes söylüyordu, kullanınca çok daha iyi anladım (2014 makyajlısını kullandım ama çok farkı yoktur), yol tutuşu ve kullanımı hem güven veriyor hem de eğlendiriyor. arabayı kullanmaya başladıktan 10 saniye sonra yüzümde güller açtı, muazzam bir direksiyonu var. kullanmanızı öneririm.
  • signore  (01.10.20 18:44:33 ~ 18:44:50) 
Yaris 1.33


  • luluki  (02.10.20 06:57:52) 
1 ay önce 85bine dizel otomatik auris aldım 2008 model, bulabilirsen tavsiye ederim.


  • mirty  (02.10.20 08:43:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.