mekanik klavyeler pazarlama taktiği mi?

şu ana kadar 2 adet eskittim. hepsinde tuş tekrarlama ve basmama sorunları oldu.

membran aldım rahat ettim yeminlen.

Sizce bu mekanik klavye olayı kapitalizmin güzel taktiklerinden midir?

Teşekkürler

not: eskittiğim klavyeler su anda piyasadaki en popüler markalardandı...

Popüler markaların giriş segmenti ürünleri de var üst segment ürünleri de. Sadece marka, kalite ve kullanım ömrü için yorum yapmak için asla yeterli değil.

  • joker hakki  (30.09.20 22:20:03)
>Sizce bu mekanik klavye olayı kapitalizmin güzel taktiklerinden midir?
evet

  • nahtoderfahrung  (30.09.20 22:45:59)
Valla bence öyle ya. Bilmiyorum bence abartılmış bir olay, tık tık sesleri de çok gıcık.

  • roket adam  (30.09.20 23:01:55)
Neyi eskittin? Nasıl kullandın? Ne kadar para ödedin?

Otomobiller pazarlama taktiği, 2 tane eskittim demekten bir farkı yok.
  • aristarkos  (04.10.20 03:01:19)
evet tak tak diye ses cikarmaya niye maruz kaliyoruz bu devirde inanilir gibi degil.

  • baldur2  (04.10.20 04:27:35)