[]

Kredi kartı önerisi?

Oturduğumuz sitede 5000 liralık bir masraf çıktı, bunu takside bölerek ödeme seçeneği var fakat babam kredi kartı kullanmıyor, sadece banka kartı var.

Halkbank'ta hesabı var, direkt Paraf kart mı istesem dedi ama niyetimiz bu meblayı ödeyip kartı sorunsuz bir şekilde kapatmak.

Hangi bankanın kartına başvuralım böyle bir iş için?

 
Taksitler bitmeden kartı kapatmazlar. Belki dondururlar veya kırıp atarsınız. Taksit bitince kapatırsınız. Yıllık ücret almayan bir karta başvurun bence. (Enpara vs)


  • lancelot du lac  (30.09.20 19:44:45) 
taksit varken kart kapatılabilir. hangisi en hızlı gelecekse o karta başvurun, paraf'ın pek taksit olayı olmuyor yani anlaşmalı mı diye bakın önceden kim çekecekse parayı.


  • passion rules the game  (30.09.20 19:51:33) 
Kartla ödemede vade farkı çıkıyor mu onu öğrenin. Eğer peşin fiyatına değil ise 5000 tl için halkbanktan online kredi bile daha hızlı işinizi çözer. Karttaki vade kadar yaparsınız taksitleri.


  • synax  (30.09.20 20:08:00) 
ykb world (taksit imkanları iyidir.)


  • since1907  (30.09.20 20:50:08) 
Taksit bitmeden kart kapatılıyor, Ziraat’e yeni sordum.
Paraf pek taksit yapmıyor.
Belli şeyler için kullanılabilen, limitli ve en fazla iki ay içinde kendini imha eden (görevimiz tehlikeye selam) ihtiyaç kart var Kuveytturk’te. Sitesinden araştırabilirsiniz, sorunuz bana bu kartı çağrıştırdı.
  • epitaf  (30.09.20 23:57:28) 
hangi bankada hesabınız varsa o bankanın aidatsız kredi kartını alın. diğer bankalar hemen vermeyebilir.


  • spirit crusher  (01.10.20 00:21:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.