motor alayım mı?

alayım mı?

Kış geliyor. Alma.

  • himmet dayi  (30.09.20 00:14:00)
Alma

  • kisa  (30.09.20 00:14:19)
Alma. Çok küfür yiyeceksin.

  • etna  (30.09.20 00:16:11)
Zoğğrrrrr diye gece gece kafa patlatacaksan alma. Lütfen alma.

  • ryhmer  (30.09.20 00:19:15)
Motosikleti olan biri olarak; yorumlar cok bilincsizce geldi.

bir kere motor ustundeysen olume bi tik yakinsin bu dogru. ekipman alirsin olur biter. kisin motora karda vs binilmez. ama bugun binilirdi mesela. zaten 10 saat araliksiz yagmur yagan kac gun var turkiye'de?

cok kufur edeceksin. trafik magandasi cok. bilegin iyi olmali.

bir de tabi motosikletler pahali artik. 30 bandina guzel motorlar var ama o fiyata fiat palio bile alinir. 15 e de duzgun motor cok az. 20 yi gozden cikardiysaniz 30 yapip eski de olsa otomobil cok daha iyi denebilir. motor biraz luks cunku.

yiaksamlar.
  • baldan kaymak  (30.09.20 00:33:42)
alma +1
motor yerine şahin falan alsan ortadan ikiye ayrılır, içinden çıkar gidersin gibime geliyor.

  • neymis  (30.09.20 01:01:08)
Eğitime, ekipmana ve iyi bir motosiklete ayıracak bütçen yoksa alma. Aksi takdirde alabilirsin ama önümüz kış. Marttan sonra almak daha mantıklı.

  • halitkin  (30.09.20 01:08:45)
al, burada alma diyenlere de sor kaçı motora binmiş. Ben eğitimli ve ful ekipmanlı binerim 10 senedir, hayatımda aldığım en iyi karar.

  • mirty  (30.09.20 10:02:17)
bende düşünüyorum, aralık gibi alıp, nisan'a kadar bekletmeyi düşünüyorum. aralık gibi belki biri ucuza verir istediğim motoru

  • duyurukullanıcısı  (30.09.20 10:29:59)
Yaşadığın şehre göre alabilirsin. eğer kar vs yağmayan bir şehirdeysen al. İyi ekipmanla yağmurda da binebilirsin.

Ayrıca motora ayıracağın yanında iyi bir ekipmana ayıracak paran yoksa yine alma.

Önce ekipmanı al, sonra motoru al. Ekipman çok önemli. ekipmansız sakın çıkma.

Aktif olarak her gün motora binen biri olarak söylüyorum.
  • Dr_Stat  (30.09.20 12:49:17)
10 sene binersin kaza olmaz 1 gün somra 130 işe giderken tekerine çukura girer, arabanın sana dokunur ölüt gidersin. türkiyedesin , alma.

  • garavel  (30.09.20 13:33:49)
almadım.

  • Techsavvy  (02.10.20 10:53:11)