Beyaz ışığı seven bir ben miyim :(

Geçen hafta odamdaki canım beyaz ışık veren ampul ömrünü tamamlayıp söndü bi anda, hazırda da sadece sarı ampul olduğundan bi haftadır sarı ışıkla hayatımı sürdürüyorum ve aşırı mutsuzum. Güzel beyaz ışığımı, her şeyin net görünmesini özledim. Sarı ışık sevenler bu loş ve baş ağrıtıcı ortamın nesini seviyosunuz bi anlatın hele :(

İnternette de insanlar düzenli olarak beyaz ışığa sövüyor depresyona sokuyor vs diye. Anlamıyorum da ne alaka olduğunu. Özledim, beyaz ışığımı özledim :((

Ben sevmiyorum.

Sarı tonları kullanıyorum genelde o da tepeden aşağı aydınlatma değil de aşağıdan lambaderlerle birlikte hoş oluyor evde.

Hatta akıllı ampüllere geçtim yavaştan beyaz dışında her renk kullanıyorum da diyebilirim :D
  • AlsterWasser  (29.09.20 22:14:48)
beyaz ışık baş ağrıtır, göz ağrıtır nefret ederim. beyaz ışığı asla evime sokmam dfgsdfg

  • nahtoderfahrung  (29.09.20 22:15:32 ~ 22:16:03)
evimde sari isik yok.

  • camussar  (29.09.20 22:16:05)
Şu sarı ışık değil de adam akıllı gün ışığı renkli ampül yok ki sevebileyim ben de sarı ışığı. El mahkum kullanıyorum beyazı.
Beyaza yakın ama gerçekten yakın sarı ampül önerisi olanlar da yazsa ya. Kaynak yaptım :P

  • coca cola  (29.09.20 22:22:56)
@coca cola beyaza yakın sarımsı ampuller "sıcak beyaz" diye geçer

  • nahtoderfahrung  (29.09.20 22:29:52)
Ben de beyaz ışık seviyorum. Sari ışık ruhumu sömürüyor.

  • elorelia  (29.09.20 22:48:19)
bir süre sarı ışık kullandım. acayip uykumu getiriyordu benim. beyaz ışık bana daha iyi geliyor.

  • black holes in the sky  (29.09.20 23:09:03)
Beyaz ışık fakir ışığıdır :(

  • msb  (30.09.20 00:07:36)
Beyaz ışığı seven çok, yalnız değilsiniz. Ben kesinlikle tahammül edemiyorum ama. İğrenç bir hastane ve okul atmosferi canlanıyor kafamda. Buz gibi ve samimiyetsiz bir ortam hissi veriyor ve başımı ağrıtıyor benim. Halbuki sarı ışık öyle miii sıcacık bir hava veriyor ortama, başımı da ağrıtmıyor. Tabi fazla loş sarı ışık rahatsızlık verebilir, uyku da getirebilir.

  • kostüm çok güzel prenses misiniz  (30.09.20 00:09:54 ~ 00:18:15)
uzun florasan lambalı evde büyüdüm ben :)
küçüklüğümden beri severim beyaz ışığı. şu an tek kaldığım evde, bütün ışıklar beyaz.
sadece balkondakilerde gereksiz maliyet olmasın diye ve beyaz ışık aydınlatmasına ihtiyaç olmadığı için klasik sarı ampül takılı.
sarı ampül çok yorucu ve uyku getirici geliyor bana.
  • tabudeviren  (30.09.20 00:58:51)
ben de beyaz ışıktan nefret ederdim, ama şu anki evimde gizli spot var ve duvardan yansıyarak geliyor haliyle o ışık, hafif loş ama loş da değil, böyle yumuşak bir beyaz ışık oldu, güzel oldu. ama yine de gün ışığı ampul rulezzzz

  • pasp  (30.09.20 02:13:56)
ne beyaz ne sarı, gün ışığıdır gün ışığı...

  • lcha  (30.09.20 09:31:03)