[]

Türk-Alman Üniversitesi

selamlar,
Bahçelievler tarafından Türk Alman Üniversitesi'ne gitmem gerekiyor.

Boğaziçi Köprüsü metrobüs durağında inip ordan otobüsle gidebilir miyim?

El tarif pls,

Şimdiden teşekkürler,

 
O taraflardan gelen arkadaşlarım şu yolu kullanıyor: Metrobüsle Mecidiköy, oradan 121A-121B-121BS'den biriyle Kavacık (Kavacık sapağı ya da sedir sokak duraklarından birinde inebilirsiniz), Kavacık'tan da 136B'ye binip okula gelebilirsiniz. Normalde 15TA isminde Kavacık'tan okula direk bir hat var(136B sahile inip biraz dolaşıyor) ama okul olmadığı için seferler azaltılmış, çok erken ve öğleden sonra birkaç sefer var.


  • frankfurt skyliners  (29.09.20 20:42:56) 
metrobüsle tam köprüde inip (karşıya geçince) 15f'ye bineceksiniz(beykoz otobüsleri nereden geçiyor sorarsanız görürsünüz biraz yürümek gerekebilir). durağın adı şahinkaya caddesi olması lazım.


  • ozdek  (29.09.20 20:45:43) 
Ben bir kere 500t ile kavacık'a gidip, köprünün üstünden şu otobüslerin birine binerek gitmiştim sks.tau.edu.tr

Bu arada ozdek'in dediği 15f çok nadir geçen bir hat, eğer metrobusle boğaziçi köprüsüne gelip, öyle gitmeyi planlıyorsanız 15 daha sık geçer. Yalnız tünel isimli duraktan geçer ve siteye göre biraz yürümeniz gerekir üniversiteye.
  • austra  (29.09.20 21:06:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.