[]

Çin kargo şirketi gönderi takip ayrıntıları

Bu iki görseldeki detayları anlayamadım. Aliexpressten bir ürün aldım ve daha gelmedi.

1- detayda verilen ulaşım yeri bilgilerinin altındaki tarihler tahmini tarih veya saat mi yoksa gerçekleşen mi?

2- konum bilgisi olan satırların yanındaki gri toplar, ürün ilgili konuma ulaşınca mavi mi oluyor. O top simgeleri bunu mu temsil ediyor? Mesela uçak sembolü mavi şu an. Uçak kargoda mı ürün?

3- özetle kargomun nerede olduğunu bu sistemde nasıl anlayacağım? En üstte yazan ptt work placete mi yoksa?

 
1,2 - Gerçekleşenlerin gerçekleştiği saatler / tarihler.
Dün ptt'ye varmış ürün.

Gri toplar kaydın oluşturulduğu her adım. Büyük / önemli adımlar ekstra ikon ile gösterilmiş sadece.
  • diyanet takvimi  (29.09.20 04:10:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.