Azerbaycan bize yardım eder miydi?

Aynı durumda olsak sizce bir yardım eder miydi azerbaycan?

Bence etmezdi. Ama bak İsrail ederdi, bundan eminim.

  • eazy  (29.09.20 00:16:52)
azerbaycanın eti ne butu ne ki yardım etsin :)

  • candide  (29.09.20 00:17:53)
bence etmezdi. şu milletteki azerbaycan güzellemelerine hastayım. yok kardeş ülke, yok bilmem ne. nereden kardeş oluyoruz anlamadım ki. bir ben bir şey hissetmiyorum herhalde bu ülkeye karşı.

  • nothing in my way  (29.09.20 00:23:14)
  • ankarakecisi  (29.09.20 00:37:30)
kardeş dedi türkiye ama kktc tanımadı.güçsüz bi ülke çok şey beklememek lazım

  • ShadowOfMoon  (29.09.20 00:42:46)
candide+1

Azeriler tuy siklet, Ermeniler de oyle. Rusya'nin onlerine koyduklari kumda oynuyorlar.
Azerilerin sikleti bizi hicbir beladan kurtarmaya yetmez.
  • cooperr  (29.09.20 00:50:35)
Kurtuluş savaşında etmişti. Şimdi de eder.

  • mutlu yillar sana  (29.09.20 08:16:52)
ederlerdi. en azından maddi yardımda bulunulurdu. gaz petrol

  • merkep gibi adam  (29.09.20 10:19:28)
Soruyu soran arkadaşa da, etmezdi diyenlere de Arif Aşırlı'nın Nargin adlı kitabını okumalarını, Nargin Adası konusunu araştırmalarını öneririm.
Ama bugün Hurraa Ermenistanla savaşalım diyenler dün Yunanistan için aynı şeyi söylüyorlardı. İkisi de düşmansa birine arkanı dönmen gerekecek ve düşmana arkanı dönersen bir tarafını kaybedersin.
Bu devirde savaşlar diplomasiyle yapılıyor. Bunun bilincinde olmak gerek ve biz bu konuda çok geriyiz.
  • Mirket  (29.09.20 11:25:24)