[]

Kafelerde içini gördüğümüz ampulün ismi

Kafelerde dekorasyon için asılan çok çok az ışık veren, içindeki çizgileri gördüğümüz ampulün özel bir ismi var mı? Nasıl bulabilirim?

teşekkürler


 
edison ampulu


  • nahtoderfahrung  (28.09.20 21:31:04) 
Flamanlı ampul ama bildiğim kadarıyla çok yakıyor


  • freebird5406_2  (28.09.20 21:32:08) 
rustik ampul deniyor. led olanlarını al.


  • alperz  (28.09.20 22:03:38) 
Edison ya da rustik ampul deniyir.
Led olanlari iyi oluyor

  • kuehles blondes  (29.09.20 00:27:31) 
Rustik led ampül


  • John Bloor  (29.09.20 12:14:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.