[]

Pizza Kursu

Selam,

Pizza ya da hamburger gibi yemeklerin yapımını öğrenebileceğim kurs var mı?

MSA kadar pahalı olmaması lazım.

Lokasyon: İstanbul

 
youtubeda milyonlarca video var. oradan izleyerek yapabilirsiniz. zaten cok zor seyler degil bunlar.


  • interview with the vampire  (28.09.20 18:09:58) 
İsmek’te pizzacılık kursu var, bedava. Lokasyon olarak YTÜ Davutpaşa kampüsünün orada diye biliyorum.


  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (28.09.20 18:30:42) 
Pizza = yuzde 98 iyi firin. Zaten iyi peynire pizzacilar bile ulasamiyor. Bence ciddi ciddi bosverin.

Ben coook yaptigim icin soyluyorum yani, firin ne kadar dandikse hamurun o kadar islak olmali. Gideceksin orada sana kuru hamir yaptiracaklar cunku firinlari canavar. Ayni hamuru evde yapacaksin pizzan kupkuru tas gibi olacak.

Hamburgere bir sey demiyorum olabilir de onun da videolari var cidden.

Makarna kursu olabilir bak sekil verme teknikleri vs icin iss yarar veya mesela sushi kursu.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.09.20 20:41:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.