[]

yoğurt sosu hangi yoğurtla yapılıyor?

sade yoğurt mu, süzme yoğurt mu? şu knorr'un sarımsaklı çeşnisi ile yapıcam.
 
hangi yemek icin ? ben süzmenin yoğunluğunu seviyorum digeri çorba gibi oluyor


  • fıytfıyt  (28.09.20 18:09:19 ~ 23.10.20 13:34:08) 
suzme. normal yogurt sulanir


  • interview with the vampire  (28.09.20 18:10:24) 
@fıytfıyt doritos taco ile tüketilecek. bira mezesi olarak. fakat knorr almaktan vazgeçtim. evdeki baharatlarla sarımsaksız yapılabilir gibi.


  • we are floating in space  (28.09.20 18:12:30) 
süzme ya da nispeten daha katı yoğurtlarla. illaki süzme olmasına gerek yok. mesela ben tire-foça yoğurduyla sos yapıyorum. pınarın ya da diğer markaların yoğurtlarıyla pek olmuyor.


  • false pretension  (28.09.20 18:15:03) 
eker süzme yoğurtla güzel bir kıvam tutturdum. yoğurt çok katı değil. lezzetli oldu. yalnız doritos taco baharatlı olduğu için nane dışındaki baharatları az atın.

benim gibi bu konuda bilgisi olmayanlar için yazayım dedim. cevaplar için teşekkürler.
  • we are floating in space  (28.09.20 20:27:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.