[]

hangi ipad i alayım

2. el ipad alacam. film izleme, sörf, basit çocuk oyunları, uygulamalar vs. için kullanacam. hangi model ipad i alayım sizce?
 
ipad air 2 ya da ipad 7. jenerasyon.


  • orient blue  (28.09.20 12:43:43) 
bütçe nedir?


  • invictae  (28.09.20 13:23:18) 
bütçe 70-80 $ civarı düşünüyorum


  • yemrem  (28.09.20 14:16:25) 
2017'de aldığım ipad 5th gen bile tıkır tıkır çalışıyor. 6. veya 7.neslini alsan daha uzun yıllar da götürür.

İkinci el fiyatları yaşadığın yerde nasıldır bilmiyorum.
  • nhk ni youkosu  (28.09.20 14:54:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.