[]

black bean pişirmenin normal kurufasuleyeden farkı var mı?

daha mı uzun veya kısa sürer acaba? aynı salçalı yağlı tarifle yapsam olur sanırım.
 
daha uzun haşlamak lazım yoksa diri kalır, siyah suyunu da döküp tekrar temiz kaynar suyla devam ederseniz iyi olur.


  • marlonbranda  (27.09.20 10:34:21) 
Önceden islatilmisini 1 saat kaynatman yeterli olacaktır kısık ateşte. Ben klasik beyaz Anadolu fasulyesi dışındakileri salçalı yağlı hiç yapmadım olur ama ben kırmızı ve siyah fasulyeyi salata ve garnitür tarzı işler için kullanmayı daha çok seviyorum.


  • candanag  (27.09.20 14:21:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.