[]

Kartal'da oturulacak semt

iki genç kadının beraber yaşayabileceği, güvenli, sessiz sakin, sokak hayvanlarına iyi davranılan bir semt önerisi olan var mı? Uğur Mumcu tarafı işlek bir yer olmasına rağmen düzenli, sakin bir yer mesela. Orada kiralık ev bulamadık. Uğur Mumcu'ya benzer mi Gümüşpınar tarafı, nasıldır?
 
Kartal denince akla e-5 altı gelir genelde. Uğurmumcu ve gümüşpınar.. bana çok uzak geliyor bu mahalleler. Petrol-iş, cevizli, çavuşoğlu, orhantepe.. buralara bakabilirsiniz.


  • IncredibleMau  (27.09.20 00:32:05) 
karlıktepe mahallesi, erzincanlı alevilerin yoğun olduğu bir bölgedir. oraya da bakabilirsiniz.

çavuşoğlu mahallesi de güzel. çok sessiz şirin sokakları var.
  • tabudeviren  (27.09.20 07:25:38) 
E5 altı, Petroliş mahallesi


  • ruhen hastayim ben  (27.09.20 10:35:08) 
kartal sahile yürüme mesafesindeki yerler.
toprakyol, karlıktepe, çavuşoğlunun bazı sahile yakın yerleri, uzak ama belki havacılar.
9 palmiyelerden, evlendirme dairesine kadarki sahil şeridi ve aynı hattın minibüs yolu paraleli.

Uğur Mumcu ve Gümüşpınar, Kartal değildir. Uğur Mumcu ve Gümüşpınardır.
  • jimjim  (27.09.20 11:04:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.