[]

Çocuk alerji doktoru önerisi olan ?

Merhaba 3 yaşındaki kızımız için alerji doktoru arıyoruz bildiğiniz önerebileceğiniz doktor var mı?
 
Metin Aydoğan, Kocaeli Üniversitesi alerji immunoloji uzmanı. Çocuk hastalıkları anabilim dalı Başkanı olmuştu sanırım.
Gene aynı üniversitede Işıl hoca da vardı.

  • art pepper  (26.09.20 23:41:16) 
Osman Pinçe'yi önerebilirim alerji alanında çocuk doktoru kendi yeri var işinin ehlidir.


  • oykus99  (26.09.20 23:52:52) 
ben de ömer saltan demeye geldim. şu an verdiği diyeti uyguluyoruz fakat sonuçlarını görmek için 3 hafta geçmesi gerekli dedi. bekliyoruz bakalım.


  • bisorumvargaliba  (27.09.20 02:41:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.