[]

İstanbul aşırı sıcak değil mi?

Balkonda bile duramıyorum şu an.. Ben mi sıcakladım acaba acayip bunaltıcı sanki hava.

EDIT: Şimdi de fırtına çıktı.


 
Şu an ben de aynı durumdayım. Hiç esmiyor, ondan sanırım.


  • himmet dayi  (26.09.20 22:47:26) 
Bugün çok garip bir hava var. Sahilden geliyorum, yaprak kıpırdamıyordu. Deniz de baya sakindi. Çok bunaltıcı gerçekten.


  • ırene adler  (26.09.20 22:47:40 ~ 22:47:56) 
Konum ve bulunduğum kat dolayısıyla evde hiç sıcaklık problemi çekmem normalde. Ama bugün özellikle bunaltıcı, esinti 0.


  • kojonotsuki  (26.09.20 22:51:13) 
Dune gore bugun 3 derece daha sicakti. Evet sicak.


  • karlmarx  (26.09.20 22:53:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.