adrenalin midir nedir bu?

bazı sabahlar telefonun alarmıyla uyandığımda, bacaklarım alev alev yanıyor ve kalbik fırlicakmış gibi atmaya başlıyo. nedir bu böyle? black smoke görmüş gibi uyanıyorum:) oysaki çok cici bi alarm. yani korkulcak bir şey yok anlam veremiyorum nedendir diye

beklenmedik bir ses duyman acaba panik atak tetikliyor olabilir mi?

  • vital  (12.05.10 11:41:19)
öyle mi diyosun:( benim öyle hastalıklarım yoktur yaa
nerden öğrencem testi falan var mı:P mesela bi oyun var ya mouse ile gidiosun sonra öcü çıkıyo heh onu her yapışımda bildiğim halde yine zıplıyorum yerimden

  • neira  (12.05.10 11:43:30)
hmm rem uykusundan uyaninca ozellikle uyku felcinden cikmaya calisiyor beden bir sure o zaman olabiliyor. bir de bazen alarm calinca inanilmaz sinirleniyorum ben o zaman da oluyor.

  • kurukafa  (12.05.10 13:39:29)
telefonun alarmını değiştir arada. işe yarıyor.

  • cro magnon  (12.05.10 14:28:15)
Benim de bazı sabahlar oluyor aşırı kalp çarpıntısı, hatta sabah dışında da oluyor heyecanlanınca.. doktora gittim MVP dedi, bir bak bakalım... çok ciddi bir şey değil lakin önlem almakta fayda var..

sozluk.sourtimes.org
  • omonia  (12.05.10 16:19:49 ~ 16:20:59)