Stephen King sevenlere bir kaç soru

Bu adamın Kara Kule dışında başka bir serisi var mı? Yoksa diğer kitapların hepsi tek bir hikaye mi anlatıyor?

Kendi favori kitaplarınızı yazar mısınız?

Ben okudum leş gibiydi, almana değmez dediğiniz bir kitabı var mı?

Şimdiden teşekkürler!

Doktor uyku cinnet'in devam kitabı diye biliyorum.

okumayı baya seviyorum adamın kitaplarını ama daha çok kısa öykülerinin toplandığı kitaplarını seviyorum. sis, kabuslar pazarı, gece yarısını dört geçe, zifiri karanlık yıldızsız gece gibi.

Adamın o kadar çok kitabı var ki bazısı mükemmel oluyor bazısı eh işte diğerlerinin altında kalıyor ama okurken keyif almadığım bir kitabı ya da öyküsü olmadı.
  • turkce konusan uzayli  (26.09.20 18:46:17)
Stephen king' in Kara kule serisi hariç bütün kitaplarına bayılırım. Gerilim yazarı olarak bilinse de bence çok iyi bir hikayecidir.

Hayvan mezarlığı
Medyum
Duma adası
Bir aşk hikayesi
Kujo
Ruhlar dükkanı
Kemik torbası
Sis
Yeşil yol
Rüyalar ve karabasanlar adı altında 4 kitaplık kısa hikayeler serisi var. Ondaki bazı hikayeler çok iyidir.
  • deer hunter  (26.09.20 18:48:15)