[]

Netflix’e aklınızda hiçbir şey yokken girdiğinizde seyredecek bir

film/dizi bulmanız ne kadar sürüyor?
 
bulamiyorum bile cogu zaman :) onerilere acigim


  • sweetoffice  (26.09.20 15:46:41) 
ben fim/dizi izlemeye inanılmaz üşenen biriyim. İzlemediğim onlarca film var kült klasiklerden olsun yeni çıkanlardan olsun ama asla izleyecek motivasyon bulamıyorum. Genelde de film olarak animasyon, dizi olarak 20 dakikalık eğlencelik dizilerde karar kılıyorum zaten.

Bu bi şey izleyememe problemimle ilgili duyuru açmıştım hatta. 2 saatlik bi filmi izlemem 3 saatten uzun sürüyor dikkatim dağıldığı için hep
  • nundu  (26.09.20 16:01:30) 
Genelde bulamayıp çıkıyorum. Dizilerin hemen hepsi, sadece çekilmek ve platformu ayakta tutmak için çekiliyor gibi geliyor. Kaliteli ve bilinen diziler varsa onları izlemek için kullanıyorum (Shameless mesela)


  • kaset  (27.09.20 05:39:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.