[]

Piknik tüpleri ile ilgili sorular

Evde yıllardır duran iki tane küçük tüp var. Biri işime yarayacak gibi ama diğerini de tüpçüye veririm gibi duruyor.

1. Boş küçük tüpü kaça alıyor tüpçüler?
2. Boş küçük tüpün dolum fiyatı nedir?
3. Yıllardır duran bu boş tüpler tehlike yaratır mı? Test falan yapıyorlar mı? (kaçağı varsa bile balkonda yakacağım bunu sadece. Risk oluşturmaz diye düşünüyorum ama bilemiyorum)

 
zaten boşları alıp dolularını verecekler. eskisini doldurma gibi bir yöntem yok. fabrikada olur o iş.
aygaz, ipragaz, milangaz sitelerine bak. ilden ile değişiyor.

  • sutlu nescafe  (26.09.20 14:37:33) 
1. 10 tl ancak verirler (tahmini)

2. 23-25 tl şehre göre değişiyor.

3. paslanma, gövdede aşınma, yırtılma vs yoksa tehlike oluşturmaz.
  • John Bloor  (28.09.20 11:55:46) 
Duyuru açana kadar tüpçüyü arasan hepsinin cevabını verir duruma göre de gelir alırdı.


  • eatpraylaw  (28.09.20 12:28:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.