belfıtığı ağrısı nasıl olur

arkadaşlar belfıtığı ya da beli incitmenin arkasindaki ayrilim asagiyukari belli olur mu.
atiyorum fitik ayaga vurur vs.

bu sabah saat sekizde, bizim discephe taseronun arabasi kaldirma ciksin diye yoldaki beton mantarlari kaldirmaya calisiyordu(santiye ici) dedim birak birak yasli basli adamsin simdi bir yerine bir sey olacak. hikayem boyle basliyor.
beton mantari erismesi zor bir yere uzanarak birakayim dedim. agirlik merkezimden uzak bir yere biraktim. belime cok yuk bindi galiba. belime sanki birisi igne batirmis gibi oldu. sabahtan beri ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum ne egilebiliyorum. hapsururken bile canim yaniyor. ayakta sikinti yok ama.
ilk defa boyle bir sey yasiyorum. fitik icin erken hamle iyi olur denirse yarin baktirayim.
tesekkur ederim.

Yarın baktir tabi ki turbo. Aman diyeyim

  • kisa  (26.09.20 01:11:49)
ben de geçen gün spordan sonra yaşadım bel ağrısı. araştırdığım kadarıyla fıtık kalça, bacak, ayak gibi bölgelerde uyuşma ve ağrı gibi belirtilere sebep oluyor. benimki iki gün sonra geçti. ayrıca belinizi bükecek hareketler yapmayın diyorlar. ama evde yapabileceğiniz güzel hareketler var, onları deneyebilirsiniz.

  • perrin  (26.09.20 01:33:18)
sizinki fıtık ağrısı değil. beliniz tutulmuş. sıcak koyun, birkaç gün sert yatakta istirahat edin geçer. çok ağrı yaparsa aile hekimine gidip belim tutuldu diyin, voltaren+muscoril iğne yapsın, bir de hapını yazsın.

  • kibritsuyu  (26.09.20 10:45:30)
bel fıtığı değil gibi geldi bana. yine de dikkat edin diskleri yerinden oynatmış olabilirsiniz. eğer ağrı bacağa atar, güçsüzlük ya da uyuşma hisssederseniz mutlaka bir beyin sinir cerrahına gidin, o da mr'a gönderir sizi. şu zamanda gidilir mi tabi orası size kalmış

  • anti-kahraman  (26.09.20 12:21:16)