[]

belfıtığı ağrısı nasıl olur

arkadaşlar belfıtığı ya da beli incitmenin arkasindaki ayrilim asagiyukari belli olur mu.
atiyorum fitik ayaga vurur vs.

bu sabah saat sekizde, bizim discephe taseronun arabasi kaldirma ciksin diye yoldaki beton mantarlari kaldirmaya calisiyordu(santiye ici) dedim birak birak yasli basli adamsin simdi bir yerine bir sey olacak. hikayem boyle basliyor.
beton mantari erismesi zor bir yere uzanarak birakayim dedim. agirlik merkezimden uzak bir yere biraktim. belime cok yuk bindi galiba. belime sanki birisi igne batirmis gibi oldu. sabahtan beri ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum ne egilebiliyorum. hapsururken bile canim yaniyor. ayakta sikinti yok ama.
ilk defa boyle bir sey yasiyorum. fitik icin erken hamle iyi olur denirse yarin baktirayim.
tesekkur ederim.

 
Yarın baktir tabi ki turbo. Aman diyeyim


  • kisa  (26.09.20 01:11:49) 
ben de geçen gün spordan sonra yaşadım bel ağrısı. araştırdığım kadarıyla fıtık kalça, bacak, ayak gibi bölgelerde uyuşma ve ağrı gibi belirtilere sebep oluyor. benimki iki gün sonra geçti. ayrıca belinizi bükecek hareketler yapmayın diyorlar. ama evde yapabileceğiniz güzel hareketler var, onları deneyebilirsiniz.


  • perrin  (26.09.20 01:33:18) 
sizinki fıtık ağrısı değil. beliniz tutulmuş. sıcak koyun, birkaç gün sert yatakta istirahat edin geçer. çok ağrı yaparsa aile hekimine gidip belim tutuldu diyin, voltaren+muscoril iğne yapsın, bir de hapını yazsın.


  • kibritsuyu  (26.09.20 10:45:30) 
bel fıtığı değil gibi geldi bana. yine de dikkat edin diskleri yerinden oynatmış olabilirsiniz. eğer ağrı bacağa atar, güçsüzlük ya da uyuşma hisssederseniz mutlaka bir beyin sinir cerrahına gidin, o da mr'a gönderir sizi. şu zamanda gidilir mi tabi orası size kalmış


  • anti-kahraman  (26.09.20 12:21:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.